Bestuurlijke overdracht per 1 augustus 2016

logo_soon_nieuw1-300x137

Onze school wordt door de Stichting Openbaar Onderwijs Noord bestuurlijk overgedragen aan het bestuur van de Stichting Geert Groote Scholen Amsterdam per 1 augustus 2016. Met deze overdracht wordt onze school een dependance van de Geert Groote School 2.

  • Schoolleider Sascha Holthaus werkt sinds de oprichting van onze school op beide scholen als schoolleider en dat blijft voor schooljaar 2016/2017 ongewijzigd.
  • Onze school blijft in schooljaar 2016/2017 gehuisvest op onze huidige locatie, Breedveld 7.

Lees hier de informatiebrief over de bestuursoverdracht namens de schoolbestuurders Ruud van Velthoven (Geert Groote Scholen Amsterdam) en Mirjam Leinders (Stichting Openbaar Onderwijs Noord). Zij maakten dit nieuws op juni bekend.

Kijk voor meer informatie op de pagina Bestuur.